O nas

Biuro Rachunkowe AS-PRES istnieje na rynku już od 2000r. świadcząc usługi w obszarze księgowości, kadr i płac. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozawala nam podejść do potrzeb każdego klienta indywidualnie, zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania a także dostarczyć najlepszych dla niego rozwiązań.

Obsługujemy kilkaset firm z całej Polski o różnej wielkości, różnych branżach i różnych potrzebach. Jako nieliczne Biuro Rachunkowe w Polsce posiadamy dużą widzę i doświadczenie w zakresie księgowości Fundacji i Stowarzyszeń.

W szeregach naszego biura znajduje się stabilny zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowanych w zakresie prawa podatkowego i księgowości. Sprzyja nam fakt, że Wrocław to jedno z głównych polskich miast akademickich, gdzie co roku mury uczelni wyższych opuszczają tysiące wykształconych ludzi, którzy następnie rozpoczynają pracę, między innymi w firmie AS-PRES.

Jak nikt inny wiemy jak na przestrzeni lat zmieniała się branża sektora usług księgowych, a co za tym idzie zmieniły się również potrzeby naszych klientów. Nasze zaplecze informatyczne poprzez innowacyjność, automatyzację i nowoczesne rozwiązania IT, dostosowuje się do ciągłych zmian i zwiększającej się ilości obowiązków wobec instytucji państwowych ułatwiając pracę nam, jak i naszym klientom.

Opinie o nas mówią same za siebie - biuro rachunkowe AS-PRES to lider w swojej branży, gwarantujący obsługę klienta na najwyższym poziomie.
Skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym i przekonaj się sam, jak profesjonalnie mogą wyglądać usługi księgowe.